Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Madonna’yı Gerçekten Tanıyor Musunuz?

Yıllardır hayatımızda olduğu için her şeyini bildiğinizi sanıyorsunuz değil mi? Gelin şimdi, yeni muhafazakârlığın İstanbul’unu sallamaya hazırlanan asi ruh Madonna’nın hayatında, Ertuğrul Özkök’ün satırlarıyla gizemli bir yolculuğa çıkalım.
Madonna’yı Gerçekten Tanıyor Musunuz?
Babası elinden tutup, kapağı açık tabutun önüne götürdü. Tabutta yatan kadına baktı. O anki hislerini yıllar sonra şöyle anlatacaktı: “Annem o kadar güzeldi ki. Sanki çok huzurlu bir uykuya dalmıştı. Sonra dudaklarındaki tuhaf ifadeyi fark ettim. Sanki bana her şeyin bittiğini söylemek istiyordu. O zaman annemi ebediyen kaybettiğimi anladım.”

Michigan eyaletinin Bay City adlı kasabasında doğan Madonna, 16 Ağustos 1958 ‘de dünyaya geldi. Bu kasabadan Madonna dışında bazı ünlü sporcular çıkmıştı. Şehrin çıkardığı ünlü bir isim ise John Liss isimli, toplu cinayet işleyen bir katildi.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017