Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Maitres du Temps Zamanın Ustası Olmaya Aday

Lüks saat severleri 2007 yılından bu yana yenilikçi ve şık tasarımlarıyla etkisi altına alan Maitres du Temps, bu segmentteki lider markalara ciddi bir rakip olma iddiasını taşıyor.
Maitres du Temps Zamanın Ustası Olmaya Aday
Steven Holzman tarafından 2007 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nin en önemli saat distribütörü olarak kurulan Maitres du Temps, dünyanın sayılı saat ustalarını bir araya getiren yenilikçi çalışmalarıyla kısa sürede hatırı sayılır bir hayran kitlesi yarattı. Kuruluşunun ardından ilk saat içeriklerini yaklaşık 2 yıl süren bir çalışmanın ardından tamamlayan firma, 2008 yılının sonunda ilk koleksiyonları olan Chapter One’ı tanıttı.

Maitres du Temps, 2009 yılında da dünyanın en okunaklı üçlü takvime sahip kol saati olan Chapter 2 modelini üretti. Bu model de Daniel Roth ve Peter Speake-Marin’in hünerli ellerinden çıktı. Kısa zamanda dünya çapında bir isim olmayı başaran Maitres du Temps’in Chapter 3 modeli ise geçen yıldan itibaren merakla beklenen bir koleksiyon.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017