Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Makine Ve Aksamları İhracatçıları Birliği 10 Yaşında

Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği Başkanı Adnan Dalgakıran, ''2023 yılı için 100 milyar dolar olan ihracat hedefimize doğru ilerlerken, Türkiye makine sektörü bu yılın sonunda yaklaşık 12 milyar dolar makine ihraç etmiş olacak.'' diyor.
Makine Ve Aksamları İhracatçıları Birliği 10 Yaşında
Makine ihracatçılarını bir çatı altında toplamak ve ihracatın artırılmasını sağlayacak her türlü faaliyeti koordine etmek amacıyla kurulan Orta Anadolu Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği, 9000 makine imalatçısını çatısı altında bulunduruyor. 2002 yılında kurulan ve bu tarihten itibaren hızlı bir yükseliş göstererek sektörün kalıplarını kırmasını öncülük eden birlik, 10. yaşını kutladı.

Bu çerçevede açıklamam yapan Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Dalgakıran, “Birliğimizin kuruluşunun 10. yılında aynı inanç ile dünyada makine sektöründeki en önemli aktörlerden biri olmak için çalışmalıyız” değerlendirmesinde bulundu.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017