Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Makyaj Yapma Teknikleri

Güzelleşmek için vaktim yok bahanesini bir kenara bırakın ve en kısa zamanda en güzel olmak için elinizi çabuk tutun! İşte sizin için araştırdığımız makyaj yapma teknikleri…
Makyaj Yapma Teknikleri
En kısa zamanda nasıl güzelleşeceğinizi bilmiyorsanız vereceğimiz öneriler faydalı olacaktır. Yüzünüz güzel görünsün istiyorsanız pudrasız çıkmayı aklınızdan bile geçirmeyin. Yapacağınız ilk şey bir toz pudra sahibi olmak. Makyaj uzmanları toz pudrayı elinize biraz döküp, yanaklarınıza ve boynunuza sürmenizi ardından, üzerinden fırçayla geçip dağıtmanın en kolay yol olduğunu belirtiyorlar.

Bir dakikanız dahi olsa rujunuzu iyi seçmelisiniz. Bunun için tercihinizi sezonun modası koyu pembe, turuncu, kırmızı ya da çekici bir bordon yana yapabilirsiniz. Rujunuzun dağılmaması için üzerine biraz pamukla bastırarak destek verebilirsiniz. Ayrıca rujunuzu sürmeden önce dudağınızın etrafına rujunuzla aynı tonda bir dudak kalemi kullanabilirsiniz.

Bir kadının ne kadar bakımlı olup olmadığı tırnaklarından belli olur. Ojelerinizi bir dakika içerisinde yenilemeniz mümkün. Eğer kurumasını beklemeye vaktiniz yoksa bir oje kurutucu kullanmayı da unutmamalısınız.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017