Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Malatya'da En Çok Kadın İstihdamı Sağlayan Firma CMC

Çalışanlarının %60'ı kadın olan CMC Malatya Operasyon Merkezi ''Malatya'da En Çok Kadın İstihdamı Sağlayan Firma'' ödülüne layık görüldü.
Malatya'da En Çok Kadın İstihdamı Sağlayan Firma CMC
Çalışanlarının %60'ı kadın olan CMC Malatya Operasyon Merkezi, tarihleri arasında düzenlenen Malatya İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı kapsamında "Malatya'da En Çok Kadın İstihdamı Sağlayan Firma" ödülüne layık görüldü.

Türkiye'nin en büyük dış kaynak çağrı merkezlerinden biri olan CMC, Malatya Operasyon Merkezi'yle bölgeye istihdam anlamında büyük fırsatlar sunmayı sürdürüyor. Malatya'nın en büyük işverenlerinden biri olan CMC'nin 2009 yılında kurulan Malatya Operasyon Merkezi'ndeki çalışanlarının %60'ını kadınlar oluşturuyor. Toplam 3,100 çalışana sahip olan CMC'nin Malatya'daki Operasyon Merkezi'nde 1,500 kişi çalışıyor. CMC, Türkiye genelindeki toplam personel sayısını 2013 yılı sonunda 4,000'e ulaştırmayı hedefliyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017