Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Mann Filter 11 İlde Sanayinin En hızlı Ustasını Seçti

Dünyanın önde gelen filtreleme uzmanı MANN+HUMMEL markası Mann Filter, Türk tüketicisiyle daha yakından buluşmak hedefiyle organize ettiği ve Türkiye'nin her bölgesini dolaşacağı ''tanıtım turu''nun ilk etabını tamamladı.
Mann Filter 11 İlde Sanayinin En hızlı Ustasını Seçti
Dünyanın önde gelen filtreleme uzmanı MANN+HUMMEL markası Mann Filter, Türk tüketicisiyle daha yakından buluşmak hedefiyle organize ettiği ve Türkiye’nin her bölgesini dolaşacağı 2 etaptan oluşan “tanıtım turu”nun ilk etabını tamamladı. “Mann Filter Sanayilerde” sloganıyla yola çıkan turun ilk etabı, 21 Mayıs tarihinden 23 Haziran’a kadar sürdü. İlk etabı 11 ili kapsayan etkinlikte Gaziantep’ten Adana’ya, Mardin’den Trabzon’a kadar birçok yerleşim birimi ziyaret edildi. Etkinlik boyunca ilk Türk yarış otomobili Volkicar simülatörleri ile ustalar hem Volkicar’i test etme imkânına kavuştu hem de düzenlenen yarışmada “en hızlı usta” seçilerek sürpriz hediyelere sahip olma şansı yakaladılar.

Tüm sanayilerde düzenlenen etkinlik çerçevesinde ilk Türk yarış otomobili Volkicar simülatörleri de hazır bulundu. Volkicar simülatörleri ile kullanıcıların dikkat, algı gibi temel becerileriyle tepki zamanı, çevresel görüş, hız-mesafe tahmini gibi becerileri test edildi. Simülatörü kullanan ustalar arasında düzenlenen yarışma neticesinde ise en hisli usta ’ya Mann Filter tarafından sürpriz hediyeler verildi. Toplamda 20 il ve 31 noktayı ziyaret edecek olan tanıtım turunun ilk etabı 23 Haziran 2012, Cumartesi günü İzmit Körfez Yarış Pisti’ndeki V1 Challenge 2’inci ayak organizasyonunda düzenlenen etkinlik ile son buldu. “Mann Filter Sanayilerde” sloganıyla yola çıkan tanıtım turunda Mann Filter yetkilileri ise sanayilerde 1000 kişiye anket yapma fırsatı yakalarken 744 kişi ise Volkicar simülatörünü test etme şansına erişti.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017