Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Manyeto Terapi Nedir?

Yaz geldi gitti ama hala zayıflayamadık ve bunun için farklı yöntemler deniyoruz. Üzülmeyin, bugün sizleri zayıflamadan tamamlayıcı tıbbın son dönemlerde en popüler yöntemi olan manyeto terapi ile tanıştırıyoruz.
Manyeto Terapi Nedir?
Değişen manyetik alanın yarattığı sorunları gidermek adına yapılan çalışmalar, insanoğlunu doğal manyetik alan yaratan cihazların keşfine götürmüştür. Bu cihazların en popüleri son dönemlerde tamamlayıcı tıbbın parlayan yıldızı ve en sık kullanım bulanı, pulsatil manyetik alan oluşturan cihazlardır.

Bu cihazlarla yapılan tedaviye manyetoterapi denir. Doğal, hassas, yan etkisi olmayan non invaziv (girişimsel olmayan) bir sistemdir. Vücudun doğal manyetik alanına uyumlu alanlar yaratır. Etkinliğini hücre zarında iyon alışverişini düzenleyerek yapar yani vücudun kendini iyileştirme gücünü aktive eder. Sonuç olarak sağlıklı yaşam, hastalıklardan korunma ve hastalık varlığında tedaviye yönelik Batı tıbbına yandaş kullanımı önerilir.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017