Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Marilyn Manson Kimdir?

Adını dünyanın gördüğü en güzel kadınlardan birinden (Marilyn Monroe), soyadını ise dünyanın en cani isminden (Charles Manson) alması ironiden fazlasını işaret ediyordu. Peki, popüler kültürü bağrından deşen Marilyn Manson kimdir?
Marilyn Manson Kimdir?
Marilyn Manson popüler kültürü bağrından deşmiş, sonra da oraya enfeksiyonunu bulaştırmıştı. 1983 senesinde herkesin eşliğinde dans ettiği Eurythmics klasiği Sweet Dreams (Are Made of This)’i almış, 1995’te rüyalarımıza giren klibi ve tam manasıyla kendi parazitli imzasıyla dünyanın alnının ortasına damgalamıştı. Adını dünyanın gördüğü en güzel kadınlardan birinden (Marilyn Monroe), soyadını ise dünyanın en cani isminden (Charles Manson) alması ironiden fazlasını işaret ediyordu.

Kimdi bu Marilyn Manson? Karabasanlar artık öksüz değildi sayesinde, her yeni şarkıda, her yeni demeçte kendisine karşı doğan nefret daha da serpilip büyüyordu. Marilyn Manson’dan aileler, hükümetler ve hatta Vatikan dahil herkes tiksiniyor, aleyhine davalar açılıyor, iki sapık öğrencinin okullarını otomatik silahlarla basıp taraması bile neredeyse kendisine mal ediliyordu. Peki Manson ne yapıyordu?

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017