Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Marka Bilinci Antakya’da Tartışıldı

Marka bilincini geliştirmek amacıyla düzenlenen Anadolu Markaları etkinliğinin bu yıl altıncı durağı Antakya oldu. Suriye ile yaşanan gerginliğin en yakın tanığı olan Antakyalı sanayici ve esnaf Anadolu markaları toplantısında bir araya geldi.
Marka Bilinci Antakya’da Tartışıldı
Türkiye Finans’ın desteğiyle Capital ve Ekonomist dergilerinin düzenlediği Anadolu Markaları 2012 Yarışması’nın ikinci tanıtım toplantısı Antakya’da gerçekleşti. Erol Bilecik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Konferans Salonu’nda yapılan toplantının açılış konuşmasını yapan Capital ve Ekonomist Dergilerini Yayın Direktörü Rauf Ateş, markalaşmanın bir yolculuk olduğunu ve Anadolu’da marka bilincini yaygınlaştırmak istediklerini dile getirdi.

Toplantıya katılan Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin ise, ilde bin 200 mobilya ve 600 ayakkabı üreticisi olmasına rağmen hala bir markanın çıkmadığını söyledi. Buna karşılık Türkiye’nin büyük mobilyacılarına fason üretimi yaptıklarını belirten Hikmet Çinçin, bu yarışmanın ildeki firmalara markalaşma yolunda ışık tutacağını aktardı.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017