Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Marka Bilinirliği

Her yıl binlerce firma markalarını daha bilinir kılmak ve satışlarını arttırmak için milyarlarca lira harcıyorlar. Burada geleneksel diye tabir edebileceğimiz gazete, televizyon, billboard, radyo, dergi gibi kanallar çok yoğun olarak kullanılıyor.
Marka Bilinirliği
Peki siz ne kadar tanınıyorsunuz?
Dergilerinizin temel gelir kaynağı reklamlardır. Yani binlerce marka, satışlarını ve marka değerlerini arttırmak, ilgili tüketim alanında akla gelen ilk marka olmak için yayınlarınıza bütçe ayırıyorlar. Peki siz bu potansiyel müşterilerinizce ne kadar tanınıyorsunuz? Onların sizi farketmeleri için neler yapıyorsunuz?

Peki siz bu müşterileri kazanmak için markanızı nasıl tanıtıyorsunuz?
Reklam satışı ile para kazanan bir sektörün kendi reklamını, tanıtımını yapması gerekliliği yadsınamaz bir gerçek. Şu an dünyanın ve Türkiye'nin en çok okunan, tercih edilen ve satılan yayınları, aynı zamanda tanıtımlarını en etkin olarak yapanlardır.

Dijimecmua, yayınınızı tanıtmanız, reklam satışlarınızı ve reklam ücretlerinizi arttırmanız ve internetin sonsuz avantajlarından yararlanmanız için en etkili ve ucuz tanıtım yoludur.

Dijimecmua Aralık 2009 İstatistikleri
Aylık Tekil Ziyaretçi Sayısı: 400.000 Kişi
Aylık Sayfa Görüntüleme Sayısı: 3.000.000 Sayfa
Yayın Adedi: 170 Adet

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017