Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Markapon.com Nasıl Reklam Mecrası Oldu?

2010 yılında kurulan Markapon.com, internet alanında yayılma stratejisiyle farklı sitelere işbirliği kurdu. Fırsatları bugün 20 milyon kişiye ulaştırabilen site üç ay önce reklam işine de el attı. Site bu kısa sürede pek çok markanın reklam kampanyalarında kullandıkları kanallardan biri olmayı başardı.
Markapon.com Nasıl Reklam Mecrası Oldu?
Markapon, GittiGidiyor.com’un kurucuları Serkan Borançlı ve Burak Divanoğlu, cimri.com’un kurucu ortağı Aydonat Atasever, UzmanTV ve İstanbul.net’in kurucu ortağı Ersan Özer ve Can Turanlı tarafından hayata geçirilmiş bir fırsat sitesi. Murah Demirhan’ın da bu ekibe katılımı ile güçlenerek yoluna devam eden Markapon cazip teklifler sunmaya 2010’dan beri devam ediyor. Pek çok fırsat sitesi gibi ürün satışına da başlayan Markapon, üç ay önce diğer sitelerden farklı bir atılım daha yapıp bir reklam mecrasına dönüştü.

2012 yılında internet alanında yayılma stratejisiyle önce gittigidiyor.com sonrasında da milliyet.com.tr sitesi içinde hizmet tekliflerini sunmaya ve satmaya başladıklarını söyleyen Markapon Genel Müdürü Murat Demirhan, kendileriyle çalışan firmaların bu sitelerin de trafiğinden yararlandığını anlatıyor. Şu anda sitedeki fırsatların 20 milyon kişiye kadar ulaştığını anlatan Demirhan, bu ulaşılabilirliği sağladıktan sonra bu siteyi farklı bir reklam mecrasına dönüştürme kararı aldıklarını söylüyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017