Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Marketing Anadolu’nun 2. Sayısı 1 Ağustos’ta Çıkıyor

İlk sayısıyla Anadolu’ya mercek altına alan ve büyük beğeni toplayan Marketing Anadolu’nun ikinci sayısı 1 Ağustos’ta okuyucuyla buluşacak. Gündem yaratacak konuları ve zengin içeriğiyle raflara çıkacak olan dergi, yeniden çok konuşulmaya aday…
Marketing Anadolu’nun 2. Sayısı 1 Ağustos’ta Çıkıyor
İlk sayıda Anadolu’da faaliyet gösteren ya da hedefinde Anadolu pazarlama iletişimi sektörünü bir araya getiren Marketing Anadolu, 1 Ağustos’ta dopdolu ikinci sayısıyla okuyucuyla buluşacak. Geçtiğimiz ay Konya’da Konya Ticaret Odası ve Konya Reklamcılar Derneği işbirliğiyle gerçekleştirilen geniş katılımlı bir lansmanla Anadolu ile kucaklaşan Marketing Anadolu, Anadolu’daki önemli isimleri de bir araya getirdi.

Anadolu’nun altı farklı bölgesinde haberler, reklam kampanyaları ve Anadolu’yu mercek altına alan pazarlama araştırmalarıyla sektördeki bilgi boşluğuna doldurmayı amaçlayan Marketing Anadolu’nun ikinci sayısı da Anadolu markalarının gündemini ulusala taşımaya devam edecek.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017