Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Marks & Spencer Banka Oluyor

Ünlü perakende devi Marks & Spencer bankacılık sektörüne giriyor.
Marks & Spencer Banka Oluyor
İngiltere merkezli ve Türkiye’de de faaliyet gösteren giyim firması Marks & Spencer, kendi bankasını kurarak finansal hizmetler endüstrisinde fark yaratmaya hazırlanıyor. İlk şubesini, İngiltere’deki en önemli lokasyonu marble Arch mağazasında açacak olan Marks & Spencer’ın sonraki 20 şubesini hangi lokasyonlarda yer alacağı şimdiden belirlenmiş durumda.

Şubelerin çalışma saatleri de alışkın olduğumuz şubelerde farklı olacak. Bütün şubeler, Marks & Spencer mağazaları içinde yer alacak ve hafta sonları dahil olmak üzere, mağaza saatleri boyunca işlem yapacak. BU sayede, Marks & Spencer haftanın yedi günü geleneksel bankalardan yaklaşık iki kat daha uzun süre hizmet vermiş olacak.

Marks & Spencer’ın yeni bankacılık hizmetinin altyapısı dünyanın en büyük bankalarından biri olan HSBC tarafından sağlanacak.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017