Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Marmara Adası’na Gitmenin Tam Zamanı!

Balıkesir'e bağlı olan Marmara Adası, yaz turizminde önemli bir yeri olan tatil bölgelerinden biridir.
Marmara Adası’na Gitmenin Tam Zamanı!
İstanbul’dan deniz otobüsüyle 2.5 saatte ulaşabileceğiniz, Marmara’nın en büyük adası ünvanına sahip olan Marmara Adası’na gitmenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz. Eğer dinlenmek istiyorsanız tam size göre bir yer diyebiliriz. Zeytin ve çam ağaçlarıyla dolu bu adaya ulaştığınızda sanki Ege kasabasına gitmişsiniz gibi oluyor. Merkeze bağlı olan 4 farklı köy bulunmakta. Sakin Rum köyü Gündoğdu yeşillikler içinde. Pansiyonların yanı sıra hem balık hem yerel ev yemeklerini bulabileceğiniz restoranlar, benzin istasyonu ve postane var. Adanın denize girilebilecek en güzel köylerinden biri. Çınarlı ise turizm açısından en hareketli köy... Adada gezilebilecek arkeolojik bir müze ve günümüze kadar korunmuş 1000 yıllık bir kilise bulunmaktadır. Yani gittiğinizde hem denizin tadına doymuş hem geçmiş tarihin bize bıraktıklarını görmüş olacaksınız.

Haberin tamamı için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017