Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Marmaris Size Farklı Tatil Seçenekleri Sunuyor

Siz de sıkılmadınız mı tatilinizi de beton içerisinde geçirmekten? Biraz doğa, biraz huzur, biraz sessizlik istiyorsanız kuş yatağı anlamına gelen Bird The Bed, yani Bördübet ideal çözüm olabilir.
Marmaris Size Farklı Tatil Seçenekleri Sunuyor
Ne kadar da alışmışız tam teşekkül tesislerde tatil yapmaya. Havuz, jakuzi, bar, oda servisi, açık büfe çeşit çeşit yemekler ve çeşitli animasyon aktiviteleri adeta tatillerimizin olmazsa olmazı halini almış durumda. Bu yüzden de doğayla baş başa kalabileceğim alternatifler arıyorum kendime diyorsanız burası tam size göre.

Zaten 11 ay boyunca hepimiz yeterince bunalmıyor muyuz beton ve yapılaşma içerisinde. En azından tatilde beton ve teknolojik kavramlardan uzak durup kafa dinlemek istemiyor muyuz? Çoğumuz kentlerde yaşıyor ve kent yaşamının beraberinde getirdiği stresle yılın 11 ayı boyunca yaşamımızı sürdürüyoruz. Her yanımız beton, yeşile doğaya kuş sesine hasretiz. Belediyelerin park ve bahçe çalışmaları çoğu zaman yeterli olmuyor

Çam ağaçlarıyla çevrili koy, yazın en sıcak zamanlarda bile gölgelik ve serin. Özel Çevre Koruma Alanı içindeki Bördübet'te yapılaşma minimum düzeyde. 4 km uzaklıktaki Amazon Club'a kadar, tek bir konaklama seçeneği Golden Key Bördübet. Marmaris - Datça yönünde, Datça'ya 50 km kala sağa ayrılan sapakta "Amazon Bördübet" yazıyor. Yapılaşma ve insan olmadan 5 km boyunca devam eden toprak yol üzerinde Golden Key Bördübet'in tabelası var.

İşte bütün bu dertlere derman olabilecek bir yer arıyorsanız ve bizimle aynı duyguları paylaşıyorsanız, o zaman Bördübet tam da aradığınız tarzda bir yer. Doğaysa doğa, kuşsa kuş, cırcır böceği de cabası, üstelik her bir birbirinden güzel onlarca koy. İnsan hangisinde yüzeceğine karar veremiyor. Yarım saat orada, 15 dakika burada derken gün gelip geçiyor Bördübet’te. Sadece doğa ve siz.

Siz yine de ben konfordan vazgeçmem diyorsanız Marmaris otelleri size farklı alternatifler sunuyor. Üstelik Marmaris otel fiyatları olduka uygun çözümler sunuyor. Daha huzurlu bir tatil isterseniz ise Turunç'un muhteşem doğasında ve Turunç otellerinde eşsiz bir tatil yapabilirsiniz.

Haberin tamamı için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017