Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Marshall 2013 Renk Koleksiyonu

Marshall 2013 Renk Koleksiyonu’nun teması; yeni iletişim ağları, diyaloglar ve yenilik yaratmayı ifade eden “Bağlantılar”… Bu temadan ilhamını alan yılın rengi “Menekşe”… 5 ana trendi “Kolektif Tutku”, Fiş Çekme”, “Anlama Sanatı”, “Ev Yapımı” ve “Görsel Avuntu” ise bu rengin etrafında bir araya geliyor.
Marshall 2013 Renk Koleksiyonu
Yaratıcı, dürüst, dinlendirici ve ilham verici MENEKŞE

Marshall, uluslararası renk akımları araştırmalarının sonucunda 2013’ün rengini “Menekşe” olarak belirledi. Modern yaşamın yansıması olan “Menekşe”, telaşlı/hareketli yaşamamız için görsel bir yara bandı işlevi görüyor.

Sayılardaki güç KOLLEKTİF TUTKU

Bir görsel şölen sunan trendin dikkati çeken floresan ve pastel renkleri enerjiyi, keyfi, yaratıcılığı ve amacı ifade ediyor. Üstelik tebeşir beyazları ve sıcak grilerle birleşen bu canlı tonlar incelikli/hafif bir havaya da sahipler.

Hiçbir şey yapmamanın keyfi BAĞLANTIYI KESMEK

Bu, sakin bir renk paleti. Dingin kar manzaralarıyla özdeşleştirdiğimiz göksel tonlar, sabahın ve tiril tiril yatak çarşaflarında geçirilen sabah inzivalarının kuytusundaki sisli puslu hava ve yine sakin suların, yıldızlı gecelerin ve alacakaranlığın ve şafağın uçucu saatlerini akla getiren durgun derinlikleri akla getiriyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017