Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Marshall'dan 2012 Renk Trendleri

En uzun gecelerin ev sahibi, parlak günlerin ressamı yaz mevsiminin gelişiyle birlikte evler güneşle yarışan sarı ve tonlarına bürünüyor. Mashall 2012 yaz sezonu trend rengi olarak belirlediği Bal Peteği’yle evlere pozitif enerjiyi aşılıyor.
Marshall'dan 2012 Renk Trendleri
Mevsim geçişlerinde ruh ve bedenlerimizle beraber evleri de bu büyük mevsim değişikliklerine hazırlarız. İçimizi kıpır kıpır eden yaz, güneşin parlak ışıkları bizi her ne kadar dışarı çıkmaya zorlasa da biz pencerelerimizi hafif esen miskinlik rüzgarlarına açıyoruz ve evimizdeki mutluluğu doyasıya yaşıyoruz. Tek yapmamız gereken kış etkisini evden yok etmek.

Evlerin ruhunu yaratan renkler, değişiklik denildiğinde ilk akla gelen detaylardır. Önce tekstilleri hafifleterek ufak dokunuşlarla işe başlarız, sonra sıra duvar renklerine gelir. Evler artık Marshall 2012 renk kataloğuyla istediğimiz, aradığımız, bildiğimiz ama bir türlü ifade edemediğimiz renklere kavuşuyor. Daha güzel bir dünya, daha dingin yaşamlar için ruhumuzda yaza yer açıyoruz. Monotonlaşmış rutin hayatımıza sezonun trend rengi Bal Peteği ile nokta koyuyoruz. Kışkırtıcı, iştah açıcı sarıyla yenileniyoruz ve pozitif enerjiye kapılarımızı ardına dek açıyoruz.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017