Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Marvel Kahramanı Deadpool Oyunu Geliyor

İlk olarak Comic-Con 2012'de duyurulan Marvel'in sevilen, eğlenceli kahramanlarından Deadpool, oyun dünyasına katılıyor.
Marvel Kahramanı Deadpool Oyunu Geliyor
2012 Comic-Con’da duyurulan Deadpool’un oyunu yakında bizlerle olacak. Marvel’in çizgi roman kahramanı olan Deadpool, daha önce bir Spider-Man oyununa da konuk olarak ekranlarda görünmüştü. Deadpool’un sunumunu TransformersÇ Fall of Cybertron’u yapan Terry Spier, oyunun sunumunu gerçekleştirdi.

1991’den beri varolan Deadpool, özellikle son beş yılda popülerliğini arttıran bir süper kahraman ama tipik bir süper kahraman değil ve dolayısıyla oyunu da tipik bir süper kahraman oyunu olmayacak. Deadpool’u diğerlerinden ayıran başlıca özelliği oyun içi komik diyaloglar ve yüksek seviyedeki aksiyon dozajı. Deadpool’un en büyük silahı besin deliği, yani ağzı! Deadpool oyunda sürekli konuşuyor, sürekli espriler yaptığı için oyun çok komik hale getiriyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017