Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Maserati Gran Cabrio Sport...

Gran Cabrio'nın Maria Sharapova balayındaymış gibi gürleyen bir motor sesi, çizgi filmlerde ki süper kahramanlar gibi cesur ve çok seri bir şekilde açılıp kapanan tavanı...
Maserati Gran Cabrio Sport...
Gran Cabrio'nın Maria Sharapova balayındaymış gibi gürleyen bir motor sesi, çizgi filmlerde ki süper kahramanlar gibi cesur ve çok seri bir şekilde açılıp kapanan tavanı ve Tom Jones'un bile karşı koyamayacağı bir çekiciliği var.

Sizi koltuğunuzda otururken saçlarınızı uçurabilecek ses kuvvetine sahip ve 20 inç jantları ile büyük bir gürültü ile ilerleyen Maserati'nin Gran Cabrio Sport'una önemsiz bir 102,615€ vererek sahip olabilirsiniz. Tabiki bu deneyim Gran Cabrio'ya 4.000€ daha fazla vermeniz ile onun sizi satın alması ile gerçekleşebiliyor.

Haberin tamamı için tıklayınız...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017