Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Matrix Travel Ve WCGC İşbirliği

Dünyanın en önde gelen kurumsal golf turnuvalarını düzenleyen The World Corporate Golf Challenge (WCGC) ile Matrix Travel lisans sözleşmesi imzaladı.
Matrix Travel Ve WCGC İşbirliği
1993’te İngiltere’de The Times gazetesinin katkılarıyla başlayan kurumsal golf programı bugün WCGC tarafından temsil edilen dünya çapında bir organizasyon haline gelmiş bulunmakta. Bulunduğu ülkenin yerel ve ulusal basının katkılarıyla düzenlenen golf turnuvalarının kazanan takım, ülkesini ve şirketini yurt dışında yapılan dünya finalinde temsil etme hakkı elde ediyor.

TIME ve FORTUNE gibi dergilerin yanı sıra Golf World dergisi de bu turnuvaların medya sponsorları arasında yer alıyor. Ünlü spor pazarlama şirketi IMG ile iş ortaklığı bulunan WCGC yakın gelecekte 40’ı aşkın ülkede büyümeyi hedefliyor. Matrix Travel yetkilisi Yavuz Üngör, WCGC ile yaptıkları anlaşmadan mutlu olduklarını ve Mart 2013 ayında yapılacak ilk turnuvanın büyük ya da küçük tüm şirketlere açık olduğunu belirtti.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017