Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Max Payne 3 Oyun İnceleme

Gözümün önünden gitmeyen bir takım TV programları var, bir takım animasyonlar, birkaç Amstrad oyunu, çokça SEGA Master System oyunu, birkaç şarkıcı ve bir de Max Payne. Her oyuncunun mutlaka oynaması gereken oyunlar arasına hızlı bir giriş yaptı Max Payne 3.
Max Payne 3 Oyun İnceleme
Max Payne 3 mükemmel görünüyor. Oyunun arkasında Rockstar olduğu için zaten oyunun eksiğinin gediğinin olmamasına yönelik büyük bir çalışma var ve bu çalışmaların oyuna yansıdığını rahatlıkla görebiliyoruz.

Diyelim ki Max bir merdivenin başında ve onu geriye doğru fırlattınız. Max yere sırt üstü düşüyorsa, yere düştüğü anda tüm ağırlığı sırtına binecek, ayakları ona göre geriye doğru savrulacak ve ellerini de büyük ihtimalle iki yana açacak; Max’in o an acı çektiğini anlayabileceksiniz.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017