Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Max Payne Oyunu Geri Döndü!

Gerçekçi grafikler eşliğinde ihanet ve kahramanlıkla dolu macera oyunu Max Payne, 9 yıl aradan sonra geri döndü.
Max Payne Oyunu Geri Döndü!
Max Payne 3’te bizi Quentin Tarantino filmleri tadında bir öykü ve anlatım tarzı bekliyor. Bu kez senaryo modunda birbirine paralel ilerleyen iki ana hikaye var. Ana hikayelerin birinde tesadüf eseri bir barda karşılaştığı eski dostu Passos tarafından New York’ta Sao Paulo’ya gidip yeni bir iş ve yeni bir hayat kurma konusunda ikna edilen Max, zengin emlak kralı Rodrigo Branco’yu ve güzel eşi Fabiana’yı korumakla yükümlüdür.

Diğer ana hikayedeyse bir bar kavgasında Max’ın üzerine fazla gelen bir mafya babasının genç ve züppe oğlu öldürüldüğü için mafyanın Max’ten intikam alma meselesi var.

Max Payne 3’te tamamen çizgisel bir oynanış hakim. Bir görevi yapımcıların istediği şekilde yerine getiremediğinizde göreve baştan başlıyorsunuz. Zorluk seviyesini düşük seçtiğinizde siz öldükçe checkpoint’ten iki, daha sonra üç ağrı kesiciyle başlıyorsunuz. Israrla ölmeye devam ederseniz dört ağrı kesici veriyorlar ve bu sayı sekize, hatta dokuza kadar çıkabiliyor. Yapımcılar Max Payne’ün eski tarzda çizgisel bir oyun olmasını hedeflemişler ve bunda da son derece başarılı olmuşlar.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017