Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Mazda CX-5 İnceleme ve Özellikleri

Mazda'nın yeni tasarım anlayışı KODO ile şekillendirilen CX-5, sahip olduğu özellikler ve fiyat etiketiyle hem kendi sınıfında hem de Mazda içinde taşları yerinden oynatacak.
Mazda CX-5 İnceleme ve Özellikleri
Mazda’nın yeni SUV’u CX-5 gerek güvenlik gerek konfor ve gerekse genlerine uygun olarak arazi için çok iyi bir seçenek olarak dikkat çekiyor. Tamamen yeni bir platformda hazırlanan CX-5, 4540 mm uzunluğa sahip. Yani bir kompakt araç kadar. Ancak heybetli ve yerden yüksek yapı ile CX-5 olduğundan çok daha büyük algılanıyor. Büyük ızgara ve V şekilli kaput ile göze hoş gelen aracın arka kısmında ise önle uyumlu çizgilere yer verilmiş.

İç mekana geçildiğinde yüksek oturma pozisyonu ve kolay iniş-binişlerin dikkat çektiği araçta görüş açıları da son derece başarılı. Gerek önde gerekse arkada sunulan yaşam alanı aracın 2.7 metrelik dingil mesafesi düşünüldüğünde son derece geniş. Ancak iç mekanda asıl dikkat çeken aracın alışagelmiş Japon otomobillerinden farklı olarak pek çok teknolojik ekipmana sahip olması. Bugüne kadar özellikler Alman modellerinde gördüğümüz fren destek sistemi, şerit takip sistemi, uzun far kontrol sistemi, kör nokta uyarısı gibi pek çok donanım CX-5’de standart olarak sunuluyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017