Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Mazda6 İnceleme Ve Özellikleri

Skyactiv teknolojisini kullanan Mazda6, keyif veren ve iddialı görünen yeni tasarımı ile başarılı olmayı garanti etmiş gibi görünüyor.
Mazda6 İnceleme Ve Özellikleri
Mazda6’daki çarpıcı değişimler sadece dış tasarımla sınırlı değil: Yaşam alanında da çarpıcı farklılıklar söz konusu. Sürüş hissi ve keyfi konularında en önemli konulardan biri olan sürüş pozisyonu yeni otomobilde kesinlikle son derece iddialı. Sürücü odaklı tasarlanmış kokpitiyle Mazda6, iddialı bir sürüş pozisyonu sunacak gibi görünüyor. Büyük göstergeleri ve başarılı direksiyon simidi tasarımı ise bu otomobili kullananlara keyif vereceğini açık bir şekilde müjdeliyor.

Otomobilin sürüş karakteri konusunda aracı kullanmadığımız için henüz bir yorum yapamıyoruz. Ancak yetkililer, Mazda’nın genel olarak keyifli ve güvenli olan sürüş karakterinin bu otomobilde bir adım daha ileri taşındığını belirttiler. Mazda’nın Skyactiv adlı yeni sistemi ile bu otomobilin eskisine göre çok daha iddialı ve güvenli bir sürüş karakterine sahip olacağını düşünüyoruz.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017