Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

McLaren 12C CAN-AM İnceleme Ve Özellikleri

İngiliz süperspor otomobil üreticisi McLaren, pistler için geliştirdiği yeni otomobilini tanıttı. Sadece 1.200 kg ağırlığa sahip olan 12C Can-Am, eşsiz bir aerodinami paketine sahip. 630 HP'lik motorla donatılan 12C, Kuzey Amerika pazarı için geliştirildi.
McLaren 12C CAN-AM İnceleme Ve Özellikleri
McLaren Group bünyesinde yer alan McLaren GT bölümü, Amerika’da düzenlenen bir etkinlikte 12C Can-Am Edition modelini tanıttı. Süper sporcunun rengi markaya özgü efsanevi ve saten siyah olarak seçilmiş. 12C Can-Am Editio 1960 ve 70’li yıllarda Bruce McLaren ve Denny Hulme’nin başarılı olduğu döneme ithaf ediliyor. Otomotiv tavanı, kapıların bazı bölümleri ve tamponlar mat siyah renge boyanmış. Karoserin birçok parçası karbon malzemeden oluşuyor.

Pist için geliştirilen spor otomobil tıpkı cadde versiyonu gibi karbon fiberden oluşan monokok gövdeye sahip. Konsept aşamasındaki spor otomobil sadece pist için tasarlanırken, şu an için yarış otomobillerine özgü kurallar henüz uyarlanmadı. Buna karşın konsept otomobil 12C GT3 yarışı otomobili üzerine geliştirildi.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017