Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

McLaren Spider İnceleme Ve Özellikleri

Ferrari'nin ezeli rakibi McLaren 458 Spider modeline cevabı niteliğinde olan modeli MP4-12C Spider'la karşımızda.
McLaren Spider İnceleme Ve Özellikleri
McLaren ile Ferrari’nin arasındaki rekabet hiç bu kadar medyada gündeme gelmemişti. Ama yeni çarpıcı 12C Spider ile dümeni kendisine çevirmeyi başarıyor. Çünkü Ferrari’nin üstü açılan modeli, tepesi katlanarak açılabilen ilk süper sporcuydu. Ancak 4.5 litre V8 motorlu İtalyan Coupe 458’in tekrar dizayn edilmiş aracın tüm vücudunu saran muhteşem cam görüntüsünden yoksundu.

Ancak McLaren değişik bir yol buldu. 12C Spider’ın tepesinde de iki parça olarak katlanmasına rağmen, akıllıca bir hareketle yerleştirilen cam panel ile V8 motor her daim görünür kıldı. Bu çok küçük ancak gerçekten önemli bir avantaj McLaren için; ve potansiyel müşteriler bu ekstra güç gösterisini takdir edeceklerdir. Karışık materyalli tavan kendi başına 17 saniyeden daha kısa süre açılıyor veya kapanıyor. 30 km/s veya daha yüksek hıza gelindiğinde arka cam tamamen bağımsız olarak bir rüzgar saptırıcı görevini görüyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017