Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

MD Home Center ile Ezber Bozan Sonbahar

Özellikle butik projeler, kişiye ve mekana özel tasarımlara el atan MD Home Center farklı çizgi ve kalite anlayışıyla sizlere yeni bir yaşam konsepti oluşturuyor.
MD Home Center ile Ezber Bozan Sonbahar
MD, sonbahara merhaba diyor ve ezber bozan modern - klasik tüm koleksiyonlarını İkitelli'deki 15.000 metrekarelik görkemli merkezinde özel bir sergi itinasıyla satışa sunuyor.

Avrupa'nın en yetenekli tasarımcıları tarafından hazırlanan 2013- 2014 tasarımları modern ile birleşen gösterişli bir o kadar da kullanışlı ve anlamlı mobilyalardan oluşuyor.

Tasarımlar özel kimlikleriyle hem çalışma mekanları, oteller gibi sosyal alanlarda kullanılabilecek özelliklere hem de evlerde kendilerine en özel yerleri bulabilecek niteliklere sahip.

Yaz mevsiminin ortaya çıkardığı açık renk mobilyalar ve sofistike tasarımlar 2013 senesinde de MD Home Center ile iç mekanları donatarak, ruh katmış durumda.

Mobilya dünyasına yön veren 55 markasıyla MD Home Center, sadece İstanbul çevresine değil, tüm Türkiye ve yurtdışındaki mobilya ve dekorasyon tutkunlarına hizmet veriyor ve felsefesini lüks ve kaliteden alıyor.

Fark yaratan koleksiyonları görmek ve daha detaylı bilgi almak için MD HOME CENTER'ı haftanın 7 günü 09-19 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz.
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017