Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

MD Home Center Türkiye'de!

Mobilya tasarım üssü olan İtalya, dünyaca ün kazanmış birçok markasını Türkiye'de MD HOME CENTER çatısı altında topladı.
MD Home Center Türkiye'de!
Mobilya dünyasına yön veren 55 markasıyla MD Home Center, sadece İstanbul çevresine değil, tüm Türkiye ve yurtdışındaki mobilya ve dekorasyon tutkunlarına kapılarını açtı. Felsefesini lüks ve kalite üzerine kuran MD Home Center, dünya trendlerini 15 bin metrekarelik, 5 katlı ve içinde birbirinden farklı 3500 ürünü bulunduran, özel otoparka sahip konforlu binasında, haftanın 7 günü ziyaretçilerini ağırlıyor. Modernden klasiğe, geniş ürün yelpazesi ve deneyimli mimar kadrosu ile müşterilerine eşsiz hizmet sunuyor.

MD HOME Center Dekorasyona Dair Her Şeyi Bünyesinde Bulunduruyor

Yeni trend dekorasyon vizyonuyla stil sahibi tüketicilerine ihtiyaç duydukları mobilya , iç tasarım ve iç mimarlık hizmeti sunan MD HOME CENTER, 2013 koleksiyonlarıyla modern ve klasik tasarımları bir arada sunuyor. Birbirinden farklı 5 temadan oluşan kat dizaynı ile, evine farklılık ve eşsiz bir imaj getirmek isteyen herkes için farklı tarzlarda ürünler sunuyor. İtalyan tasarım anlayışındaki orjinalik her üründe kendisini gözler önüne seriyor. Modern ve elit detayların sıklıkla kullanıldığı temalarda sezonun trendlerini bulabilirsiniz.

İç mimarlık hizmetinden tek bir aksesuar parçasına, özel duvar panellerinden mutfak dolaplarına kadar her stile uygun bir ürün sunan MD Home Center'da ziyaretçilerin lokasyona kolay ulaşımları, VIP araç desteği ve mekânda keyifli vakit geçirebilmeleri için her türlü konfor düşünülmüş.

MD Home Center Yönetim Kurulu üyesi Ruşen Denizlili, markalaşma sürecini reklamlarla desteklerken, süreci hızlandırmak ve mobilya sektörünü daha yukarı taşımak adına yatırımlarına devam edeceklerini belirtiyor. Projelendirilen ve yapım aşaması devam eden birçok lüks konut, residence ve özel projeler için MD Home Center'ın büyük bir açığı kapadığını ve önemli bir ihtiyaca cevap verdiğini söylüyor. Sn Denizlili, ''Hizmet kalitesi ve kalıcılığın en büyük değer olduğunu ve bu bilinçle oluşturulan prensiplerin, başarının temel taşı olduğunu'' vurguluyor.

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017