Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Medal Of Honor: Warfighter İle Mücadeleye Devam

Yeni bir oluşum içerisine giren Medal of Honor'un 2010'daki yapımından sonra yeni yapımı Medal of Honor: Warfighter ile dişe diş, kana kan mücadele devam ediyor.
Medal Of Honor: Warfighter İle Mücadeleye Devam
Yeni oyun, yeni oyun motoru… Warfighter’ın Battlefield 3’ün efsanevi oyun motoru Frostbite 2 ile hazırlanması, görsel şöleni de beraberinde getiriyor. Battlefield 3 ile kıyaslandığında aralarında hiçbir fark görülmüyor, hatta ekip artık Frostbite 2’ye aşina olduğu için daha gelişmiş efektler ve senaryo bütünlüğü içinde yer alabilecek daha dikkat çekici sahneler tasarlıyor. Yine duvarlar yıkılıyor, yine kurşunlar yerden sektiğinde toz toprak birbirine karışıyor, yine güneş ışığının gerçekçi etkisi altında gözlerimiz kamaşıyor.

Oynanışta da büyük bir esneklik söz konusu olacağı söyleniyor. Preacher belki sıradan bir asker ama gayet atik bir şekilde hareket edip sizi yarı yolda bırakmıyor. Yine siperlerin arkasında düşmanın hareketini yapmasını bekliyor, yine hedefleyip tetiğe basıyoruz. Zaten bir FPS’de daha fazlasını yapmak için oyunun fantastik boyuta taşınması gerekir…

Oyunun multiplayer kısmında şöyle durumlar söz konusu, bakalım siz ne düşüneceksiniz. Diğer FPS’lerden farklı olarak milletin özel harekat güçlerinden birini seçiyoruz. Mesela ABD’den SEAL, İngiltere’de SAS, Polonya’dan GROM, Güney Kore’den UDT…(Türkiye’den de Bordo Bereliler? Maalesef) Büyük ihtimale bu 10 ulustan birinin vatandaşı olan kişiler kendi ülkelerini temsil etmek isteyecektir ama bizim gibi dışarıda kalmış olanlar da sempati duydukları ülkeden yana seçim yapacaklar.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017