Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Medium'a Yer Açın!

Twitter'ın mucitlerinin yeni girişimi Medium sosyal medya pazarlamasının yeni odak noktalarından biri olabilecek mi?
Medium'a Yer Açın!
Sosyal medyada içerik yayını, halen blog döneminde oluşan mantıkla ilerlemeye devam ediyor. 1999 yılında kişilere kendilerine ait web yayım alanı veren Blogger’dan micro-blog sitesi Twitter’a kadar bu mantık süregeliyor. Bugünlerde ise herkes hem Blogger’ın hem de Twitter’ın yaratıcıları olan Evan Williams ve Biz Stone’un yeni sosyal medya yayın platformu Medium’u konuşuyor. İkili daha önce Blogger ve Twitter’da olduğu gibi sosyal medya yayınına devrimsel değişiklikler getirme iddiasındalar.

Ağustos ayında çıkan ve teknoloji eleştirmenlerinin ilk olarak Pinterest ve Digg karması olarak gördükleri Medium başlangıçta sosyal medya alanında devrimsel bir metot getirmiyor gibi görünüyor. Pinterest’in başarılı görsel sunumu ve hayatın çeşitli anlarını kolaylıkla kategorize etmesiyle Digg’in kullanıcının istekleri doğrultusunda haber içeriğini akıtması özellikleri Medium’da buluşmuş.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017