Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Mehmet Ali Alabora Röportajı

Bir dönemin Memoli’si, şimdinin Sendika Başkanı, Pinama Ülkesinin Başkanı reklamların en yakışıklısı olan ve 10 parmağında 10 işi birden yürüten Mehmet Ali Alabora’yı yoğun temposundan alıkoyduk ve biraz moda konuştuk.
Mehmet Ali Alabora Röportajı
Alışveriş yaparken öncelikleriniz neler?

Mehmet Ali Alabora: Değişiyor aslında, birazda moduma göre yani. Ben eskiden daha çok kalsik giyinirdim. Spor giyim pek tercih etmiyordum. Ama artık karım sağ olsun bana daha salaş spor kıyafetler aldırıyor. 13-14 yıl sonra ilk defa kot giydirdi. Şimdi kot giyiyorum çok da mutluyum. Karışık alışveriş yapmıyorum çoğu zaman. Bazen rahat şeyler alayım diye düşünüyorum. Abiye alacaksam zaten kendi terzime giderim.

Ne sıklıkta alışveriş yaparsınız?

Mehmet Ali Alabora: İhtiyacım üzerine giderim, keyfe keder pek çıkmam. Geçen fark ettim hiçbir şeyim kalmamış. Pınar’da alışveriş yapmıyoruz kaç zamandır dedi. Mesela Londra gönlümce alışveriş yaptığım bir yer. Orada alışveriş yapmayı daha çok seviyorum.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017