Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Mehmet Erdem Kimdir? Mehmet Erdem Röportajı

İlk Albümü ‘Herkes Aynı Hayatta’ ile müzik piyasasına son derece başarılı bir giriş yapan Mehmet Erdem, yıllardır müzikle ilgileniyor. Söz yazmanın beste yapmaktan daha zor olduğuna inanan başarılı şarkıcı, herkesin tek tip yapılmaya çalışıldığını söylüyor.
Mehmet Erdem Kimdir? Mehmet Erdem Röportajı
Akustik tınılarla bezeli albümünü keyifle dinlediğimiz Mehmet Erdem’le, Sony Music Şirketi2nin ofisinde bir araya geldik. Dizi müzikleri ve son zamanlarda müziğin geldiği durum üzerine doyurucu bir sohbet yaptığımız Erdem, hayli ilginç yorumlarda bulundu…

’Herkes Aynı Hayatta’ ilk albüm ama bunun gerisinde Altın Portakal ödülü, pek çok dizinin müziği, Kardeş Türküler grubuyla birlikte müzik yapmak gibi derin bir külliyat var. Albüm geç mi kaldı, yoksa önce isminizi duyurmak mı istediniz?

Öyle bir amacım yoktu. Sadece zamanı gelince çıktı. Elimde yıllardır biriktirdiğim çalışmalarım vardı ve sonrasında teklif geldi. Uygun şartlar olunca da çıkardım. Tabii ki kafamda bir albüm yapmak vardı ve zaten herhangi bir müzisyen, yaptığı iş çok sayıda insana ulaşsın ister.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017