Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Mehmet Günsür Kimdir? Mehmet Günsür Röportajı

Bize genelde “böyle bir erkek yok, hayal kurma” dendi. Durumu kabul ettik… Mehmet Günsür’ü tanıyana kadar! Onu sadece iyi bir oyuncu, çekici bir erkek olduğu için değil; bize hayallerdeki o erkeğin yaşadığını hatırlattığı için seviyoruz.
Mehmet Günsür Kimdir? Mehmet Günsür Röportajı
Mehmet Günsür, karşılaştığınıza, tanıştığınıza, tanıdığınıza mutlu olduğunuz; hatta şükrettiğiniz insanlardan. Stüdyoya benden önce gelmiş, oradaki herkesle sohbete koyulmuş; rahat, keyifli, sıcak ve tabii ki çok çekici bir erkek. Bugüne kadar kendisiyle yapılan röportajları okumuş, onu sinema, dizi ve reklam filmlerinde izlemiş olmalısınız.

Mehmet Günsür yaz boyunca ailesiyle birlikte İtalya’daydı. Sezon başlayalı beri de “Muhteşem Yüzyıl”ın setinde. Buluşmamız mucize! Zor manasında değil, etkisi iki misli oldu manasında… Kendisine 20-25 değil bence 100 soru sormalıydık. Ancak bu kadarı da tahminlerimizi doğrulamaya yetti. Mehmet Günsür’ü nasıl görüyor, hakkında neler düşünüyorsanız doğru, hissettikleriniz gerçek. Çarpı 10! Özetle, mutlu bir günde, çok keyifli bir insanla ELLE Aralık sayısı için buluştuk.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017