Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Melike İpek Yalova Dekorasyon Alışverişinde!

Muhteşem Yüzyıl dizisinin İspanyol prensesi Isabella olarak tanıdığımız sanatçı Melike İpek Yalova ile Teşvikiye’de keyifli bir alışveriş turuna çıkıyoruz.
Melike İpek Yalova Dekorasyon Alışverişinde!
Muhteşem Yüzyıl dizisinin oyuncularından olan Melike İpek Yalova ile Teşvikiye’de keyifli bir alışveriş turuna çıkıyoruz. Dekorasyon onun hayatının önemli bir parçasını kapsıyor çünkü o sadece dizi oyunculuğu yapmadığı gibi düğün, derken gibi özel günlerin organizasyonunu ve dekorasyonunu ortağı olduğu Miracoli Design ile gerçekleştiriyor.

Dekorasyon hakkında fikirlerini paylaşan Melike İpek Yalova, “Dekorasyon benim hayatıma annemle girdi diyebilirim. Önceden çok ilgili değildim. Ankara’daki evimizi değiştirirken annem bir sene gibi bir sürede toplayarak özenle seçti her parçayı. Benim merakım da o süreçte başladı. Biz ailece takım duran eşyaları sevmiyoruz. Bende bakıldığında direkt ‘bu ev şu mağazadan döşenmiş’ etiketini sevmiyorum. Ev insanı anlatmalı, hepsi bir araya geldiğinde bir bütünlük yansıtmalı. Şu anda ise dekorasyon, Miracoli Design sayesinde hayatımın büyük bölümünü kaplıyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017