Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Meltem Cumbul Gizlice Evlendi

Meltem Cumbul, VİP Turizm’in ortaklarından Aydın Osman Erkan’ın torunu Alican Özbaş ile gizlice evlendi.
Meltem Cumbul Gizlice Evlendi
VİP Turizm’in ortaklarından Aydın Osman Erkan’ın torunu Alican Özbaş, Ekim 2009’da Nurettin Hasman ile Güliz Onursal’ın ikizlerinden Merve Hasman ile aile arasında gerçekleşen bir törenle evlenmişti. Ancak çiftin mutlulukları kısa sürdü. Evlendikten dört ay sonra boşanan çiftten Merve Hasman, Berk Suyabatmaz ile yeni bir aşka yelken açarken, Alican Özbaş ortalardan kaybolmuştu. Ailcan Özbaş’ın yaz başında Meltem Cumbul ile flört ettiği kulağımıza gelmişti. Ancak sevgililer, Alican Özbaş’ın sahibi olduğu Kuşadası’ndaki İmbat Otel ile Blue Sky Otel’de tatil yaptıkları için görüntülenmemişti.

Son olarak arkadaşıyla birlikte Kuşadası’nda Kenan Doğulu’nun konserini izleyen sevgililer, Blue Sky Otel’de gerçekleşen nikah ile evlenmiş. Daha önce oğlu Alican Özbaş’ın Merve Hasman ile olan evliliğinde de nikah törenine katılmayan Erol Özbaş, bu evliliğe karşı olduğu için sevgililer gizlice evlenmiş. Halen Kuşadası’ndaki İmbat Otel ve Blue Sky Otel’de olan sevgililer düğün yemeğinin ardından balayını da burada geçiriyorlar.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017