Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Meme Kanseri Bilinçlendirme Ayında Vileda’dan Özel Kampanya

Vileda, sadece kir ve tozlarla değil kadınların en büyük kâbusu olan meme kanseri ile de savaşmaya devam ediyor. Bu amaçla Türkiye Meme Vakfı (MEVA) ile birlikte yıllardan beri çok önemli bir sosyal sorumluluk projesi yürüten marka, özel olarak ürettiği pembe ürünlerin satışından elde edilen gelirin büyük bir kısmı ile vakfın, maddi imkânları kısıtlı kadınlara ücretsiz mamografi hizmeti vermesini sağlıyor.
Meme Kanseri Bilinçlendirme Ayında Vileda’dan Özel Kampanya
Meme kanseri ile mücadelede erken teşhis büyük önem taşıyor ve bu nedenle risk altındaki kadınların 30 yaşından itibaren momografi çektirmeleri gerekiyor. Ev temizliğindeki ustalığı ve yaratıcı çözümleri ile kadınları yalnız bırakmayan Vileda, ekonomik olanağı bulunmayan kadınların momografi çektirebilmeleri için Türkiye Meme Vakfı (MEVA) ile ortak hareket ederek önemli bir kampanyaya imza atıyor. Ürün yelpazesine eklediği 5 pembe ürünün satışından elde edilen gelirin büyük bir kısmını MEVA’ya bağışlıyor.

23 Ağustos-31 Ekim tarihleri arasında Türkiye çapındaki tüm 2M, 3M ve 5M Migros’larda satılacak bu ürünler ise pembe temizlik seti, pembe power sünger, pembe mikrofiber plus temizlik bezi, pembe aktif yer temizlik sistemi ve pembe supermocio pamuk&mikrofiber paspas şeklinde sıralanıyor.

Vileda’nın bu sosyal sorumluluk kampanyası ile alacağınız her pembe ürün, Türkiye’de meme kanserine karşı kamuoyunu bilinçlendiren, eğiten, hastalara sosyal ve tıbbi destek vermek gibi çalışmalar yürüten MEVA’nın, ihtiyacı olan kadınlara ücretsiz momografi hizmeti sunmasına yardımcı olacak.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017