Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Merakla Beklenen Savaş Oyunu Darksiders 2

Yapımcılığını Vigil Games'in yaptığı Mahşerin Dört Atlısı konu edildiği Darksiders serisinin 2. oyununda sıra ''Ölüm''ün.
Merakla Beklenen Savaş Oyunu Darksiders 2
Oyunda Mahşerin Dört Atlısı’ndan War, yani Savaş’ı artık geride bırakıyoruz. Bu sefer ölümün soğuk dokunuşuna sahibiz. Kocaman tırpanı, atletik yapısı ve korkutucu görünüşüyle, “Death” görevini bizzat yerine getirmek için sahaya iniyor, kontrol panelinde de biz oturuyoruz. İşte olması gereken!

İlk oyunu hatırlarsınız, kapı gibi War’u alıp erken gelmiş kıyamette kullanmıştık. War ağırdı, War güçlüydü ve zamanı için iyi bir karakter çiziyordu. Şimdi olsa belki onu bu kadar sevmezdik ve yapımcı Vigil Games de aynı şekilde düşünüyor. War’un devrinin geçtiğini vurgulayan firma, Death ile daha esnek bir oynanışın da beraberinde geldiğini söylüyor.

War’la kıyaslandığında çok daha atletik bir karakter Death. Duvarlarda koşuyor, atlıyor, zıplıyor, tırpanıyla kendini bir yerlere çekiyor ve bir saniye bile yerinde durmuyor. Savaşırken War’a kıyasla çok daha fazla saldırı hareketini birbirine birleştirebiliyor ama bunu mukabil gard alamıyor. Gard alamaması sorun olmuyor zira çekirge gibi sağa sola atlayarak tüm saldırıları savuşturabiliyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017