Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Mercedes-Benz Citan İnceleme Ve Özellikleri

Mercedes-Benz'in dokunuşuyla Kangoo modeli, tipik bir ''yıldızlı'' yani Mercedes ticari araç olmuş.
Mercedes-Benz Citan İnceleme Ve Özellikleri
Yeni Mercedes Citan, otomotiv endüstrisi için ilgin. ve ender görülür bir işbirliği, Alman üretici, Mercedes-Benz, Fransız Renault’nun ticari araçlardaki deneyimlerinden yararlanmak üzere, Renault tesislerinde, Renault’ya sipariş üzerine, Kangoo modeli üzerinde bir ticari araç ürettiriyor. Üretilen bu model Mercedes Citan ismiyle Avrupa pazarlarına gönderilecek. İsim City ve Van kelimelerinin birleşimiyle ortaya çıkmış yani bir şehir minivanı.

Citan, direksiyonuna oturduğunu anda güven vermeye başlıyor… Elbette “yıldız” logosunun psikolojik bir etkisi var, fakat bu logo oraya konulacak diye Mercedes Benz de, olabilecek tüm teknolojilerini asgari ölçüde olsa da bile Citan’a yerleştirmiş… Direksiyon hassasiyeti, yol tutuş kabiliyeti, dinamik sürüşte aracın “elden” gitmemesi, aynı bildiğimiz Mercedes binek otomobilleri gibi… Mercedes mühendislerinin Citan üzerindeki en çok zaman harcadıkları konu ise, modifiyeli Fransız motorları olmuş.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017