Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Mercedes-Benz SL 350 İnceleme Ve Özellikleri

Mercedes-Benz'in hayalleri süsleyen roadster modeli SL, yenilenen neslinde kardeşi SLK'ya örnek olması gerekirken onda fazlaca ilham almasıyla büyük sürpriz yaratıyor.
Mercedes-Benz SL 350 İnceleme Ve Özellikleri
Mercedes-Benz markası günümüzün en çok arzu edilen otomobil markalarının başında yer alıyor. Gerek küçük sınıftan, gerekse arazi aracından olsun firmanın ürettiği her araç sırtında büyük bir memnun etme yükü ve yüksek prestijle yeni sahibini bekliyor. Kısa bir süre önce yenilenen ve roadster sınıfının en önemli modellerinin başında yer alan SL’de bu prestije sahip ancak bunun altında ezilme tehlikesi taşıyan bir araç.

Aslında bu otomobil hakkında kötü söz söyleyecek pek kimse bulamazsınız. Genel olarak gerçekten de çok güzel ve başarılı bir otomobil olan SL, yeni nesli ile bende büyük bir şaşkınlık yarattı. Çünkü modelin kardeşi SLK ile büyük benzerlikle taşıması, 600 bin TL fiyat etiketine sahip bu aracın daha özgün olması gerektiğini düşündürüyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017