Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Mercedes CLS Shooting Brake İncelemesi

Güven verici ve çekici CLS Shooting Brake, tasarımı ile tutku ve güveni bir arada sunuyor.
Mercedes CLS Shooting Brake İncelemesi
Mercedes 2004’te çıkardığı orijinal CLS modelinde bugüne kadar uğursuz bir sessizliğe bürünmüştü. Belki önde giden R sınıfı onu korkutmuştu, fakat aynı zamanda Audi’nin kendi sınıfında öne çıkan spor station modelleri ve BMW’nin coupe arazi aracı ile dünya çapında yakaladığı başarılar tadını kaçırmıştı. Şimdi ise, Mercedes, CLS Shootting Brake ile tekrar saldırıya geçti. Standart CLS’den farklı olarak CLS Shooting Brake’nin inanılmaz taşıma kapasiteli bagajı E Sınıfı araçlardan farklı bir modaya sahip.

Kare benzeri şekillendirilen ızgarasından, B sütununa kadar Shooting Brake CLS’ye çok benziyor. Hem içten hem dıştan bir tanıdık görüntü var ortada. Otomatik açılıp kanan bagaj kapağına kadar uzanan kıvrımlar fazladan bir cam ile daha genişliyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017