Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Mercedes GL İnceleme Ve Özellikleri

''Büyük güzeldir'' sözünden yola çıkan Mercedes, yeni GL'nin boyunu 32mm artırırken, 2.5 tonluk ağırlığı ile GL, Mercedes ürün yelpazesindeki en büyük binek araç unvanını alıyor.
Mercedes GL İnceleme Ve Özellikleri
Yeni GL, teknik altyapısını ML’de alırken, tıpkı kardeşi gibi diyete de girmeyi ihmal etmeyip 90 kg zayıfladı. GL, bünyesinde barındırmış olduğu yardımcı sistemlerin de avantajını kullanıyor. Yorgunluk asistanından mesafe takip sistemine, 360 derecelik kameradan kütle değişim sensörü ve park asistanına kadar birçok donanım GL’yi güven, konfor ve kolaylıkla kullanmaya yönelik olarak tasarlanmış. Özellikle park asistanı, günlük market alışverişlerde aracın, bir düğme yardımı ile otoparktan rahatça çıkmasına imkan tanıyarak sürücüsünü sıkıntılardan uzak tutuyor.

Amerika’da üretilen aracın motor seçenekleri arasında bir tek dizel motor sunuluyor. Bu dizel ünitenin çalışma karakteri uysal olduğu kadar şaşırtıcı bir şekilde sürüş konforunu destekliyor. İster bozuk zemin, ister asfaltlı yollarda olsun yedi koltuk kapasiteli dev GL, zemin bozukluğunu neredeyse iç mekana yansıtmayacak kadar başarılı. Toprak yoldaki sürüşü S Serisi kardeşinin asfalttaki tutumu ile aynı olacak kadar başarılı. Gerçek arazi tutkunları için ise opsiyonel olarak On ve Off-Road donanımı sunuluyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017