Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Mercedes'ten Yeni A Serisi

Sürekli devrilme tehlikesi atlatan, uzun boylu çocuğun geçmişini unutun. Yeni A Serisi, Golf için tam gaz geliyor
Mercedes'ten Yeni A Serisi
Mercedes A Serisi ile ilgili bildiğiniz her şeyi unutun. Yeni model görünüş, konsept ve karakter olarak tamamen farklı, 1998’de piyasaya sürülen giriş seviyesindeki orijinal model ile hiçbir benzerlik taşımıyor. Orijinal versiyonu, engel aşma testinden sınıfta kalarak o meşhur o Kanada geyiğini ünlü kılmıştı. Hatırlarsınız o yüksek ağır geyik boynuzu taşıyan; İskandinav memelisi. İngiltere’ye Aralık ayında gelecek üçüncü nesil A Serisi, tırmanmayı tüm gün oturmayı ve manzarayı even orta yaşlı kesimi hedeflememiş. Onun yerine genç ve dinamik , sportif ve modayı izleyen, duygusal ve şık olmayı isteyenler onun radarında. Kısacası bu model Audi A3’ün ve BMW 1 Serisi’nin rakibi.

Hedefine ulaşmak için, tepeden tırnağa tekrar yaratılmış. Çatışı alçaltılmış, kanatlar çıkartılmış ve dingil aralığı uzatılmış. Yeni araç daha geniş omuzlara, girinti çıkıntı ve hatlarının cüretkar birleşimine, yüzünüze çarpan parlayan farları ile saldıran ızgara yapısına, yan pencere şeklinde mazgallara ve devasa coupe-görünümlü arka direklere sahip. Şimdiye kadarki en iyi görünüme sahip küçük Mercedes.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017