Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Mermere Olan Talep Yeni Yatırım Yolları Açıyor

Yabancılara konut satışı için atılan adımlar lüks konut üreticilerini hareketlendirdi. İç piyasada artan mermer talebi sektörü sevindirirken, bir yandan da yeni yatırımların yolunu açtı. Yatırım için harekete geçen firmalardan Temmer Mermer, 2 yeni ocak için 3 milyon dolar yatırıma hazırlanıyor.
Mermere Olan Talep Yeni Yatırım Yolları Açıyor
İç piyasada giderek artan mermer talebine daha geniş bir ürün çeşitliliğiyle cevap verebilmek isteyen Temmer Mermer çözümü yeni yatırım yapmakta buldu. Afyon, Eskişehir, Bilecik, Denizli ve Antalya olmak üzere 5 büyük ocağa sahip olan şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Rüstem Çetinkaya, bu yıl içinde 2 yeni ocak yatırımları olacağını dile getiriyor.

Özellikle 5 yıldızlı otel binalarının çoğalması, penthouse, rezidans gibi lüks konut projelerinin artması ve yeni projelerde yabancı mimarların olması mermer kullanımının artmasını tetikleyen faktörlerin başında geliyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017