Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Merve Büyüksaraç Survivor Hakkında Konuştu!

2006 Türkiye güzeli Merve Büyüksaraç katıldığı Survivor yarışması ve daha bir çok konu ile ilgili olarak Elele dergisi için Ebru Güzel'in sorularını yanıtladı.
Merve Büyüksaraç Survivor Hakkında Konuştu!
Yeditepe Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü'nden mezun. Yağlıboya tablolar yapıyor, sıkılınca evin duvarlarını boyuyor. Kedileri, köpeği, örümceği, ekili maydanozları, domatesleri ve bir düzine sevimli kız arkadaşı var. Ayrıca ne dersen de dinlemeyen, inadına giden bir kişiliği. “Survivor” sonrası itici, kavgacı, saygısız biri gibi algılandığı için son derece mutsuz. Büyüksaraç, Elele dergisi için Ebru Güzel'in sorularını yanıtladı.

Ankara'dan İstanbul'a güzellik yarışmasına katılmak için mi geldin Merve?

Yarışmayı kazandıktan sonra Ankara'da yaşamaya devam ettim. Asıl taşınma kararını üniversite ve yetenek sınavlarını kazandıktan sonra aldım.

Güzellik yarışması hayatını değiştirmedi sanki... Seni her yerde görmedik bir anda... Bunu neye bağlıyorsun?

Okuduğum bölümde devamlılık zorunluluğu vardı. Haftanın beş günü okula gidiyordum, bu yüzden beni ekranlarda veya dizilerde görmediniz. Elbette hemen hemen bütün modacıların defilelerinde yer aldım bu beş yıllık sürede. Moda sektörünü takip edenler beni yakından tanır.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017