Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Merve Oflaz Kimdir? Merve Oflaz Röportajı

Son olarak ‘Kalbim Dört Mevsim’ adlı dizide izlediğimiz ‘Survivot’ birincilerinden Merve Oflaz, ülkemizde uygulanan reyting sisteminin adil olmadığını savunuyor. Güzelliğin göreceli bir kavram olduğunun altını çizen Oflaz, hayatındaki erkeğin fiziğine değil, kafasının içine bakmasını istediğini söylüyor.
Merve Oflaz Kimdir? Merve Oflaz Röportajı
‘Survivor’ yarışmasında performansıyla adından çok söz ettiren yarışmanın birincilerinden Merve Oflaz’la kısa süre önce biten dizi projesinden, hayatındaki erkekten ve planlarından konuştuk…

Hey Girl dergisinin kapak kızı seçiminde jüri üyeliği görevi yaptınız. Peki, siz bu tarz bir heyecan yaşadınız mı? Jürinin karşısına çıktınız mı?

Merve Oflaz: Bu tarz bir heyecan yaşamadım. Kızların çoğunlukla olduğu aktivitelerden genelde uzak dururdum. Seçmelere katılan kızların yaşı çok küçük, hepsi tatlı ve güzeldi. Katıldığım tek yarışma ‘Survivor’ oldu.

‘Survivor’ yarışmasındaki birinciliğinizin üzerinden neredeyse üç sene önce geçti. O süreçten bu yana neler yaşadınız? Şöhrete alışma süreci, yeni projeler…

Merve Oflaz: İlk başlarda, kendimi çok karmaşık bir ortamın içinde buldum. Alışık olmadığım yerlere geldim ve başlarda hazır değildim. Her şey çok çabuk gelişti ve pek ölçüp tartamadım. Ama çok şükür, hep güzel projeler denk geldi. ‘Muhteşem Yüzyıl’, Acun’la Turkmax için çektiğimiz proje, ‘Kalbim Dört Mevsim’ ve reklam anlaşması bunlardan bazılarıydı. Genele baktığımda da güzel işler yapmışım diyebiliyorum. Bu tarz yarışmalardan çıkan çok sayıda insan var ve hepsi de benim kadar şanslı olmuyor. Unutulabilirsin, her şey bir anda bitebilir. Çünkü sahip olduğumuz tanınırlık kalıcı değil, sahip olduğumuz şey popülerlik.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017