Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Metabolic Balance Programı Nasıl Uygulanıyor?

Metabolic Balance aslında diyet değil, kilo düzenleyici bir metabolizma programıdır. Metabolic Balance programının uygulaması ise beslenme konusunda doktorunuz ile yapacağınız görüşme ile başlıyor.
Metabolic Balance Programı Nasıl Uygulanıyor?
Sonuç getirmeyen diyet reçetelerinden ve kalori hesaplarından sıkılanlar için şimdi yeni bir alternatif var. Metabolic Balance sistemi. En iyi sağlıklı beslenme tarzı ödülünü alan Metabolic Balance şu anda dünya çapında 35 ülkede 300 bin doktor tarafından uygulanıyor.

Metabolic Balance aslında diyet değil, kilo düzenleyici bir metabolizma programıdır. Programın yaratıcı ise kendisi de yıllarca diyet programları uygulanmış ve sonuç alamamış bir kişi… Metabolic Balance programının uygulaması ise beslenme konusunda doktorunuz ile yapacağınız görüşme ile başlıyor. Laboratuvar tahlilleri doğrultusunda kişiye özel bir besleme planı yapılıyor. Bu plan çerçevesine vücudunuzu koruyacak olan basit ve sorunsuz beslenme değişiminin hazırlığı yapılmış oluyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017