Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Metrobüs Reklamında Hayrettin Mi? Vatan Şaşmaz Mı?

Vatan Şaşmaz’ın başrolünü oynadığı, konforla lüksün tavan yaptığı metrobüs reklamı, uzun yıllardır İstanbul trafiğiyle cebelleşen vatandaştan bir hayli tepki aldı. Sosyal medyanın starlarından biri olan Hayrettin sokağın nabzını tutup, metrobüs reklamlarını ti’ye alan bir de video hazırladı.
Metrobüs Reklamında Hayrettin Mi? Vatan Şaşmaz Mı?
Geçtiğimiz günlerde İETT, İstanbul ulaşımının çağdaşlığına vurgu yapacak bir reklam filmi için kolları sıvadı ve başrolünde oyuncu Vatan Şaşmaz’ın oynadığı bir reklam filmi çekti. Reklam filminde özel aracına binmeyen Vatan Şaşmaz, toplu taşıma araçlarına yöneliyor ve bomboş metrobüste itiş kakış olmadan rahatça binip oturarak yolculuk yapıyordu. Sadece yolculuk yapmakla kalmıyordu elbette…

Filmin özellikle sosyal mecrada hızlı bir şekilde yayılmasının ardından ise reklam hakkında yazılığ çizilmeye kalmadı. En çok dile getirilen de kuşkusuz her gün tıkış tıkış yolcu dolu olan ve çoğu zaman havalandırması çalışmayan metrobüslerle yolculuk yapmak zorunda kalan İstanbulluların “Bu boş metrobüs nerede, hangi durakta” soruları oldu. Sosyal medyanın starlarından biri olan Hayrettin sokağın nabzını tutup, metrobüs reklamlarını ti’ye alan bir de video hazırladı.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017