Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Michelin Alpin A4 İle Kışa Meydan Okuyun

Zorlu kış şartlarının getirdiği soğuk, ıslak veya karlı zeminlerde, lastiklerinizin performansı hayati önem taşıyor. Michelin'in Alpin A4 kış lastiği ile kartepe'de gerçekleştirdiğimiz testte, kış lastiklerinin yaz lastiklerine oranla ne kadar büyük güvence ve avantaj sağladığını bir kez daha gördük.
Michelin Alpin A4 İle Kışa Meydan Okuyun
Zorlu Kış Koşullarının Başladığı Günler Geldi; Türkiye, son yıllarda özellikle yeni trafik kanunları sayesinde, kış lastikleri ile ilgili bilinçlenme anlamında ciddi mesafeler kaydetti. Buna rağmen, bu bilinçlenmenin seviyesi yetersiz kalıyor. Bir çok kişinin özellikle kar yağdığı zaman, zincir taktığını görüyoruz.

Kendi Kendini Limitleme Hareketi; Zincir, çekiş olan lastiklere takılıyor ve diğer lastikler boşta kalıyor. Bunun sonucunda, çekiş konusunda problem yaşanmıyor ama arka lastikler boşta olduğu için, frenleme anlamında büyük problemler yaşanıyor. Ayrıca, zincir hem otomobilinizin yürüyen aksamına zarar veriyor.

Haberin devamını okumak için tıklayınız.

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017