Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Microsoft Hotmail’i Terk Mi Ediyor?

1998’den beri kullandığı Hotmail markasından vazgeçmeyi planlayan Microsoft, Outlook.com ismini kullanmaya başlayacak.
Microsoft Hotmail’i Terk Mi Ediyor?
Microsoft, 1998’den beri kullandığı Hotmail markasından vazgeçerek, Outlook.com ismini kullanmaya başlayacak. Microsoft, gelen kutuların “darmadağın” olması sorunun yeni sistemle çözülebileceğini söylüyor. Yenileştirilmiş hizmet, gelen mesajları düzenlemeye yardımcı olup, kullanıcıların Skype programı üzerinden arama yapmasını da mümkün kılacak.

İnternet blogun’da konuyla ilgili bilgi veren Microsoft çalışanı Chris Jones, “Size Facebook, Twitter, Linkedin, Google ve Skype ile bağlantılı olan ilk e-posta hizmetini sunuyoruz. Outlook.com’da kişisel e-postlarınız arkadaşlarınızın paylaştığı fotoğraf, güncelleme ve tweet’lerin yanı sıra görüntülü arama özelliği ile daha canlı bir hale geliyor” dedi. Jones ayrıca, Google’a gönderme yaptığını hissettiren bir şekilde, şirketin e-posta içeriklerini taramayacağını da bildirdi.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017