Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Microsoft İle İşinizi Yeniden Şekillendirin

Yenilikçi teknolojilerin hızlı bir dönüşüm sürecinde olması ve bu teknolojilerin vazgeçilmez olarak iş yapış modellerine uygulanması çok önemli.
Microsoft İle İşinizi Yeniden Şekillendirin
Firmalara sunmuş olduğu maliyet avantajlı ve üretken çözümleri ile kullanıcıların iş yapış şekillerini değiştiren Microsoft, gerçekleştirmiş olduğu ‘Birleşik İletişim Çözümleri Zirvesi’ ile yenilikçi çözümlerinin avantajlarını katılımcılara aktardı.

Geleneksel olarak gerçekleştirilen iş yapış şeklilerinin artık bir anlam ifade etmediği günümüzde teknolojileri yakından takip etmek ve kullanım gerçekleştirmek gerekiyor. Microsoft tarafından geliştirilip tüm dünyadaki kullanıcılara sunulan yenilikçi teknolojiler herkesin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.

İşte bu sebepledir ki; Microsoft tarafından gerçekleştirilen ‘Birleşik İletişim Çözümleri Zirvesi’ ile kurumlara sağlanan faydalar, maliyetlerin nasıl azaltılabilineceği ve ne tür faydaların yaratılacağı konularında bilgiler paylaşıldı.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017